Samo sam u par prilika bio u situaciji da se sretnem sa Vladom. Prvi kontakt ostvarili smo pre nešto manje od pedeset godina! Naime, Vlada, pravo dete Enigme, poslao mi je pismo sa rezultatima prvog konkursa MINOS - Borba za kvalitet (valjda nisam pogrešio?) u kojem sam kao totalni anonimus zauzeo 2. mesto, iza velemajstora Veljka Dopuđe! I Vlada je bio učesnik,mislim da je dva rada potpisao sa ŠARIMIR. Vlada je uistinu veliki enigmatski pregalac te za mene enigmatski prvak koji je odavno zaslužio mesto glavnog urednika u njegovoj voljenoj Enigmi! Živeo Vlado!
Opet prva čestitka kreće iz Makedonije
ОдговориИзбришиDruga iz Sarajeva
ОдговориИзбриши!
A treća iz Splita!
ОдговориИзбришиJutarnja iz Privlake!
ОдговориИзбришиČestitka i sa moje strane!
ОдговориИзбришиSrećan rođendan i želim ti sve najbolje!
ОдговориИзбришиČESTITKA IZ LJUBLJANE.
ОдговориИзбришиSamo sam u par prilika bio u situaciji da se sretnem sa Vladom. Prvi kontakt ostvarili smo pre nešto manje od pedeset godina! Naime, Vlada, pravo dete Enigme, poslao mi je pismo sa rezultatima prvog konkursa MINOS - Borba za kvalitet (valjda nisam pogrešio?) u kojem sam kao totalni anonimus zauzeo 2. mesto, iza velemajstora Veljka Dopuđe! I Vlada je bio učesnik,mislim da je dva rada potpisao sa ŠARIMIR.
ОдговориИзбришиVlada je uistinu veliki enigmatski pregalac te za mene enigmatski prvak koji je odavno zaslužio mesto glavnog urednika u njegovoj voljenoj Enigmi!
Živeo Vlado!
Srećan rođendan i VELIKI pozdrav!!!
ОдговориИзбришиSrećan rođendan!
ОдговориИзбришиSrećno Vladi
ОдговориИзбришиi neka se još radi!
Sretan rođendan!
ОдговориИзбришиSrećan rođendan, dobro zdravlje i još mnogo uspeha u životu i enigmatskom radu.
ОдговориИзбришиPozdrav tebi i tvojoj familiji.
Šare, srećan rođendan!
ОдговориИзбришиSREĆAN ROĐENDAN I svako dobro!
ОдговориИзбришиLozničanin
SRETAN RODJENDAN !
ОдговориИзбришиPozdrav i čestitku je poslao i Milutin Tepšić.
ОдговориИзбришиVladimire, srećan rođendan i sve najbolje!
ОдговориИзбриши
ОдговориИзбришиAnagramni osvrt
HVALA ZNANCI
na čestitkama.
Vi ste genijalci
u igri dosetkama
i zagonetkama!
HVALA ZNALCI!
Rešenje: ZAHVALNICA (+N) (+L)
Vlašar
Srećan rođendan!
ОдговориИзбриши