Luka kaže: „Kad sam bio mali, hteo sam da budem kosač trave, nindža, policajac, kauboj, vatrogasac ili motorista. Sad bih hteo da budem pekar.“ Luka misli da je lakše raditi s testom nego s ljudima. A opet, voli i fudbal. Ipak je malo neodlučan. Luka kaže: „Fudbaler bih mogao da budem danju, a pekar noću, zar ne?“ Luka bi da bude Mesi koji mesi.
Luka kaže: „Kad sam bio mali, hteo sam da budem kosač trave, nindža, policajac, kauboj, vatrogasac ili motorista. Sad bih hteo da budem pekar.“ Luka misli da je lakše raditi s testom nego s ljudima. A opet, voli i fudbal. Ipak je malo neodlučan. Luka kaže: „Fudbaler bih mogao da budem danju, a pekar noću, zar ne?“ Luka bi da bude Mesi koji mesi.
ОдговориИзбриши