среда, 13. мај 2026.

REBUSANJE (A903)

Dejan Minić

7 коментара:

Z.Tacić је рекао...

Stopala tata neguje

Nikola је рекао...

Dobar rebus, ali da je ono TANE bilo krupnije da se vidi da je zaista tane, bilo bi još bolje. Sve ostalo je na slici vrlo krupno, jasno, ne može biti bolje, a ono tane ispade tanence. Još ona mrlja na stolu je iste dimenzije i forme kao to tane, pa izgleda kao da je deo tog stola.

Dejan Minić је рекао...

Ja tu ništa ne bih menjao. Tane je prikazano u veličini koja je primerena i sasvim se dobro vidi. Uvek može da se klikne na sliku da bi se uveličala.
Rebus je prosečan, za potrebe bloga izvađen sa dna kace (lagera).

Nikola је рекао...

Na ovom mom (starom) kompjuteru kad kliknem na sliku, ona se povećava jedva 5%, pa ono tanence je ostalo tanence, nisam uspeo da ga dešifriram.
A rebus je po mom ukusu ipak dobar, nemoj biti toliko skroman.

Nikola је рекао...

Kad kažeš da je tane primerene veličine, vidi se naročito primerena veličina one guje(tine), pa još i nisu u množini - nisu dve, nego je jedna dvoglava guja u jednini.

Riza Bërbatovci је рекао...
Аутор је уклонио коментар.
Riza Bërbatovci је рекао...

Nikola, da bi otvorio sliku u punu veličinu treba otvoriti u novom tabu (ne znam kako je srpski). Klikneš srednjim butonom miša i otvara sa nova stranica. I ja sam prvo mislio da je rupa, ali kad sam otvorio punu sliku onda sam primetio da je metak.