Danas 18. rođendan slavi Katarina Necin. Srećno punoletstvo!
3 коментара:
Krsta
је рекао...
Devojčicu koju sam upoznao 2014., na 14. SES-u koji je održan u Boru, u hotelu "Jezero" na Borskom jezeru, čestitam srećan rodjendan. Maminoj lepotici želim lepu i uspešnu budućnost uz srdačan pozdrav.
Neka je srećan rođendan Katarini i neka joj se sve želje ostvare!
Katarina je godište mog Petra koji će takođe uskoro postati punoletan.. Koliko se sećam, znam(o) je sa susreta iz Kikinde i iz Belog Manastira. Eh, šta ti je život, kad pre deca porastoše.
3 коментара:
Devojčicu koju sam upoznao 2014., na 14. SES-u koji je održan u Boru, u hotelu "Jezero" na Borskom jezeru, čestitam srećan rodjendan. Maminoj lepotici želim lepu i uspešnu budućnost uz srdačan pozdrav.
Neka je srećan rođendan Katarini i neka joj se sve želje ostvare!
Katarina je godište mog Petra koji će takođe uskoro postati punoletan.. Koliko se sećam, znam(o) je sa susreta iz Kikinde i iz Belog Manastira. Eh, šta ti je život, kad pre deca porastoše.
Sretan rođendan!
Постави коментар